[100% Unique Papers] Buty Wólka Kosowska Na

[100% Unique Papers] Buty Wólka Kosowska Na

 

WNIOSEK – szczere podziękowania LACOSTE dla wolontariuszy

Koszulka Merci Polo narodziła się z misją wspierania i demonstrowania zaangażowania marki na rzecz wolontariuszy podczas kryzysu COVID-19.

Firma Lacoste wprowadziła na rynek koszulkę „L12.12 Polo Merci”, Wólka Kosowska hurtownia obuwia limitowaną edycję produktu, który łączy ducha wolontariuszy walczących o powstrzymanie epidemii z całego świata. Dochód wygenerowany z tego produktu zostanie zwrócony międzynarodowym stowarzyszeniom partnerskim pierwszej linii, które nadal pracują dzień i noc podczas kryzysu epidemicznego.
 

Od grudnia 2019 roku świat zmaga się z pandemią Covid-19, której towarzyszy bezprecedensowy kryzys społeczno-gospodarczy. Pani Louise Trotter, dyrektor kreatywna Lacoste, zaprojektowała ekskluzywną koszulkę polo z limitowanej edycji o nazwie „L12.12 Polo Merci”. Produkt narodził się z misją wspierania i demonstrowania zaangażowania marki na rzecz wolontariuszy w czasie kryzysu.

áo polo Merci Lacoste

Historycznie koszulka polo Lacoste zawsze umieszczała w sercu logo aligatora, co jest również symbolicznym nawiązaniem do wartości Lacoste. Buty Wólka Kosowska Na tej koszulce Merci Polo znak solidarności jest przekazywany przez Lacoste poprzez kształt serca otaczający kultowego krokodyla marki. To serce wyraża szczerą wdzięczność marki dla odważnych, kochających ludzi, którzy poświęcają się, by opiekować się innymi w kryzysie. To wolontariusze z fabryk Lacoste pracują dzień i noc, aby wyprodukować niezbędne maski lub odpornych ludzi na linii frontu. Reprezentują silnego ducha kolektywnego, aby pomóc najbardziej zagrożonym podczas wybuchu epidemii. Cała sprzedaż tej koszulki „L12.12 Polo Merci” zostanie przekazana Fundacji Lacoste, która wesprze działania Federacji Czerwonego Krzyża na całym świecie.

Ta akcja Lacoste jest zgodna z zaangażowaniem marki na rzecz społeczności od początku kryzysu, a także pokazuje chęć wniesienia wkładu we wspólne wysiłki w walce z Covid-19. Od marca, dzięki dobrowolnemu zaangażowaniu pracowników, Lacoste wyprodukowała w swoich fabrykach we Francji i Argentynie ponad 200 000 sztuk masek tkaninowych. Maski te zostały dostarczone do władz lokalnych i miejsc pierwszej linii zapobiegania epidemii.

lacoste polo merci

„Koszula „L12.12 Polo Merci” to zobowiązanie marki podczas tego bezprecedensowego kryzysu zdrowotnego. Buty Wólka Kosowska Przemysł modowy może naprawdę, na swój sposób, pokazać działanie i okazać solidarność, aby wspierać i motywować osoby, które dzień i noc umierają do walki z epidemią na linii frontu”.

Pani Louise Trotter, dyrektor kreatywna Lacoste dodała: „Ikoniczny krokodyl Lacoste zamknięty w prostym czerwonym sercu wydaje się być najlepszym sposobem na wyrażenie naszego podziwu. Dla ludzi, którzy pracują nad zapobieganiem chorobom podczas tej pandemii”.

Koszulka „L12.12 Polo Merci” będzie dostępna od 28 maja w Europie i około połowy czerwca w pozostałych częściach świata w wybranych sklepach Lacoste i na stronie internetowej Lacoste.

O FUNDUSZACH LACOSTE
Fundacja Lacoste powstała w 2020 roku, z zadaniem rozwijania i realizacji działań społecznych marki. Wólka Kosowska hurtownia obuwia Fundusz budowany jest już od kilku miesięcy, wszystkie działania ukierunkowane i promowane są na kwestie związane z obecną sytuacją epidemiczną. Gdy kryzys epidemiczny zostanie opanowany, Fundacja Lacoste skoncentruje się na swojej pierwotnej misji: towarzyszeniu młodym ludziom w celu wspólnego tworzenia odpowiedzialnej i bezpiecznej przyszłości poprzez stowarzyszenia, rozwijania zdolności

Looking for a similar assignment? Get 15% discount on your first order with us
All papers are written from scratch and are 100% Original. Try us today!
Use the following coupon
"SAVE15"

Order Now
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *